טיפים לקידום אתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

על מנת לקדם אתר בהצלחה, יש להשתמש במגוון טכניקות שונות. אלו כוללות קידום אתרים, שיווק במדיה החברתית, בניית קישורים ועוד…

מאמר זה עוסק בטיפים לתחום של קידום אתרים אשר מורכב ממספר שיטות שונות על מנת לגרום לשיח ציבורי אודות האתר. כותרת דף האינטרנט יש ליצור כותרת תיאורית אשר כוללת את מילות המפתח שיגרמו לאנשים למצוא את האתר. כל עוד הכותרת קריאה, אנשים יראו אותה כקישור לדף תוצאות מנוע החיפוש, כך שיש לבנות את הכותרת באופן תמציתי תוך יצירת רושם ראשוני טוב. הצבת מילות המפתח בכותרות מנועי חיפוש מבינים כי המילים הנכללות בכותרת האתר חשובות. לכן יש להשתמש בתגי כותרת H1, ולהקפיד לכלול בהם את מילת המפתח הרלוונטית.

אם משתמשים בגיליונות סגנון מדורגים, הגוגל, או כל מנוע חיפוש אחר, ישתמש בהם על מנת להבין את הכותרות. בשל אילוצי הגוגל ומגבלות התווים, מומלץ להגביל את הכותרות לסך כולל של שש מילים.

בניית אתרים

תוכן שעובד

אתרי אינטרנט רבים מחפשים באופן קבוע תוכן טוב אותו ניתן לפרסם, היות ומנועי החיפוש אוהבים עדכונים מצוינים ואספקת תוכן על פי דרישה. תוכן כתוב היטב מסייע לבנות את המותג. אם מציבים תכנים באתרים חיצוניים, יש לבקש קישור בן שורה אחת לאתר העסק, ובכך להבטיח שפע קישורים נכנסים אל האתר לאורך זמן.

המדיה החברתית

המדיה החברתית מאפשרת תקשורת ישירה עם גולשים באופן מקוון באמצעות בלוגים, אתרי רשתות חברתיות, פורומים ועוד. נוכחות ברשתות החברתיות, תוך הקפדה על הצבת קישורים לאתר, מקדמת אותו ומעניקה לו אמינות ופופולאריות. מומלץ לשקול להשתמש בפייסבוק, בטוויטר ובלינקדאין ובאתרים חברתיים אחרים על מנת לבנות בהם דפים עסקיים ייחודיים. חשוב לזכור כי אם בעל העסק רוצה שאנשים יבחינו בו, עליו להקשיב ולתרום לדיון, ולא להשתמש במדיה החברתית לצורכי פרסום גרידא. אף אחד אינו אוהב טרחנים. החכמה היא לבלות יותר זמן בלהקשיב מאשר בלדבר.

בלוג עסקי

הצבת בלוג עסקי באתר, עדכונו באופן עקבי תוך שמירה על תוכן תוסס ומעניין, גורמת לגולשים לקרוא אותו וליצור קשר עם העסק. קישורים כאלו עשויים לסייע בהעלאת הנראות של האתר בגוגל.

העולם הווירטואלי לעומת העולם האמיתי

בזמן השהות באינטרנט, יש לוודא את קיום האזכורים אודות העולם האמיתי, ולהקפיד על כתובת עדכנית של אתר החברה, כרטיסי ביקור, טלפונים, קטלוגים ועוד. מקדמי אתרים ממליצים לשמור על עקביות על מנת להבטיח ריבוי כניסות לאתר.

מתנות

רעיון המתנות חינם קשור לקיום תחרות. יש לוודא כי הפרס המוענק הוא משהו שימשוך כניסות מקהל היעד אליו מכוונים, וכי כללי התחרות הם חוקיים. יש לחשב את התחרות בזהירות, אך איש קידום אתרים מקצועי ידע לבנות את הדרך המצוינת להעלות את פרופיל האתר למשך זמן מה, וחלק מהתנועה הנכנסת עשויה להישאר בסביבה על מנת לראות מה עוד יש לאתר להציע. אם בעל העסק מתכנן את התחרות באופן נכון, חלק מהמתעניינים יהפכו ללקוחות משלמים.

אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk