הסיפור שלנו הסיפור שלנו

זה התחיל ברצון ליצור משהו אחר. משהו חדש. לשבור את התבנית של סוכנות דיגיטל vs משרד פרסום. דיגיטל הוא ההווה אבל אפילו יותר מזה, הוא העתיד. סוכנות הדיגיטל של היום היא משרד הפרסום של המחר.

ואנחנו? אנחנו משרד פרסום מומחה דיגיטל. כזה שמורכב מצוות טאלנטים מוכשרים, כל אחד בתחומו, שינתחו את הפעילות שלכם, יבינו מי אתם ויזקקו אתכם לתובנות. לאחר מכן יגבשו את האסטרטגיה והזהות שלכם בדיגיטל.

הטוויסט הוא היכולת להבין את התמונה הגדולה ואז לרדת עד לרזולוציה של פיקסל בודד, בדרך קראיטיבית המושכת תשומת לב, ואם אפשר, גם עוצרת נשימה. אנחנו עומדים על השורות התחתונות אבל המחשבה שלנו נמצאת למעלה בין עננים של אופי מיתוגי.

VALUES
מומחים

מחויבים להיות הטופ של הטופ, הקרם דה לה קרם. לומדים ומעמיקים כמו סטודנטים שנה א' אבל מביאים איתנו נסיון של הדיקן.

שקופים

השקיפות מושתתת ב-DNA של החברה, כך אנחנו בוחרים לנהל את מערכות היחסים העסקיות שלנו וכך הן נשארות בריאות ויציבות לאורך זמן.

אכפתיים

אכפת לנו. משתקף מגיוס הצוות, דרך ההתנהלות השוטפת מול הלקוחות ועד תהליך קבלת ההחלטות של המשרד מאחורי הקלעים.

הוליסטיים

אנחנו לא מחפשים לספק שירותים ללקוחות שלנו. אנחנו מחפשים לעטוף אותם בפצפצים ולספק את כל הצרכים שלהם בעולם הפרסום והדיגיטל.

חדשניים

המחר הוא חדשות של אתמול. והיום? על היום חשבנו לפני שבוע. בכל מקרה, בואו נתחיל להתקדם יש לנו 3 שנים קדימה לתכנן.

מפוקסי לקוח

הלקוח נמצא במרכז, כל השאר זז מסביבו. לא נרחיק לכת ונקרא לו שמש אבל אין ספק שהוא האור שלנו.

היוזמה היא עול שנשמח לקחת מכם. עברנו 15 שנים של צעידה על דרך האבנים הצהובות. עכשיו, כשיש לנו לב, אומץ, שכל ונסיון, אנחנו מרגישים מוסמכים לנהל את כלל פעילות המותג שלכם בדיגיטל.