ספייס מועדוני כושר

קמפיין סושיאל

חדר כושר לא מהעולם הזה, מצוייד מיתוג מיוחד ויחס אישי. החבר'ה האלו פתחו כבר יותר מ-8 סניפים של חדרי כושר גדושים באנשים שספורט היא בשבילם דרך חיים. ואז הם באו אלינו. ספייס היה המקום שלנו להשתגע, לקחת תקציב גדול עבור מספר גדול של ערים וקהל יעד רחב מאוד, בקשת שנעה בין מתבגרים לזקנים, ולעשות מה שאנחנו עושים הכי טוב: להוציא תוצאות מהאינטרנט. האתגר כאמור היה מורכב, איך לעשות קמפיין כה ענף אשר מדבר לקהל יעד כה רחב, ותוך כדי כך לשמור על CTR נמוך, ועל עלות ליד נמוכה ככל האפשר.

הפיתרון

הבנו שאנחנו צריכים כמה שיותר משתנים זמינים. בעצם, אופטימיזציה היא שם המשחק, והיכולת שלך לבצע אותה בצורה הכי מדויקת תבדיל בין קמפיין מוצלח לקמפיין כושל, בין חובבן למקצוען, כאשר המטרה היא לעדכן את הקמפיין כך שמירב הכסף יושקע במקומות בהם אפשר להפיק ממנו את הערך הרב ביותר.

 

החלטנו לפלח לפי 4 פרמטרים: גיל, מין, איזור ותחומי עניין. כל הצלבה רלוונטית בין הפרמטרים יצרה קבוצת טירגוט.
כל קבוצה קיבלה 2 מודעות עבור A/B Testing ודף נחיתה אשר מאשש ומחזק את ההבטחה השתולה במודעה.

התוצאות של קמפיין ספייס העיפו את כולנו לחלל!

UCTR – הלא הוא ה-Unique click through rate או במילים פשוטות: כמה אנשים שונים ראו את המודעה והחליטו ללחוץ עליה הוא לא פחות מ- 3.836% (ממוצע פייסבוק מדבר על חצי אחוז בלבד).

 

CPC – העלות הממוצעת לקליק עמדה על ממוצע של Cent 22 (ממוצע פייסבוק עומד על דולר להקלקה בערך). שורה תחתונה פחות מ16 שקל לליד ומעל 150 לידים תקינים בשלושה שבועות בלבד!