מתוקה

Expertise

Web Experience
Social Branding
performance

Deliveribles

eCommerce
Visual Design
UI/UX
Video Creation
Instagram
Tiktok

הרגע הזה שנכנסת בהפנוט לקונדיטוריה, לקחת נשימה עמוקה והרגשת את הטעם על קצה הלשון. העיניים מזגזגות בין הקוראסונים השזופים לפחזניות המעוטרות אבקת סוכר. הצבעים של פירות היער גורמים לך להתפלסף במושגים של אייל שני, ובא לך הכל, בא לך עכשיו! "אז את זה, רק באתר" – זה מה שהחברים במתוקה ביקשו מאיתנו. חוויית משתמש שתהיה כל כך עוצמתית שאנשים יוכלו לשבת בבית, להשען על הספה, ולהשבע שהם שם.
Challenge Accepted

התחלנו בעיצוב דף בית חווייתי. המטרה הייתה לייצר רושם ראשוני עוצמתי שישאב את הגולש לעולם של מתוקה מהשניה שהוא נכנס לאתר. אולי להעביר ריח בדיגיטל עוד אין דרך, אבל לתת למעצבים שלנו יד חופשית להשתולל הובילה למקרונים שעפים באוויר, פרלינים שמגלים רגישות לגלילה ותמונות אווירה בשילוב סרטון דינמי שמגרים את העין, מעוררים את הבטן ומניעים לכניסה לחנות.

חווית הרכישה בחנות

בשלב זה הפוקוס הוא על יצירת תהליך מכירה אינטואיטיבי ותכנון חוויית משתמש שיצליחו להוות מקבילים דיגיטליים לחוויית הקנייה בכניסה פיזית לקונדיטוריה. תמונות מוצרים דינמיות, מגרות ומגיבות לכל מפגש עם העכבר, אפשרות להוסיף מוצרים ואת הכמות הנדרשת מהקטלוג ללא צורך להכנס לדף המוצר, תפריט מלווה גלילה וטעינת מוצרים אוטומטית בהגעה לתחתית העמוד הם רק חלקיק מהכלים בהם עשינו שימוש על מנת ליצור את אווירת הקנייה. חוויית המשתמש המוקפדת וזיהוי הצרכים של הלקוח תרמו לתהליך מכירה אינטואיטיבי ומדויק.

לסיכום

שבענו 🙂 מעבר לזה יצרנו פלטפורמת סחר יוצאת דופן שהיוותה קפיצת מדרגה בהתכתבות המורכבת בין חוויה ותדמיתיות לבין רכישות והמרה. אילו רק היינו מקבלים שקל על כל "אני רוצה כמו מתוקה" ששמענו, כנראה שהבעיה הכי גדולה שלנו הייתה אחסון ולעולם לא היינו דואגים מפריטה. השילוב ההדרגתי הזה יצר חוויית קנייה עוצמתית שווידאה את חזרתם של הלקוחות.

עכשיו ברשותכם, אנחנו הולכים לחפש לקוח בתחום הספורט...