מילגה

פלטפורמת סחר. קמפיין לידים. SEO​
הנעה = הנעה לפעולה

דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לחנות גדולה, אוירה נעימה, מוזיקה ברקע… אתם מטיילים בחנות ואתם יודעים בדיוק לאן אתם הולכים. ככל שאתם מתקדמים אתם רואים יותר מוצרים מתאימים, ומדמיינים את המוצרים האלו בביתכם עד שאתם משוכנעים שהמוצרים הללו הם הדבר הנכון לכם וכתוצאה מכך רוכשים את המוצר. זו ההקבלה המדויקת ביותר לממשק משתמש נכון באתר, וזו הייתה הדרישה של חברת מילגה.

המנחה החביב שמניע לפעולה הכירו את המילגון
בין אם זה הצטרפות למועדון הנחות, רכישת מוצרים משלימים (UPSALE) או שיתוף ברשתות החברתיות – המצאנו את המילגון החביב, שמכוון את הגולש ומניע אותו לפעולה. אפילו אם הגעתם לעמוד ריק – הוא יהיה שם, ויכוון אתכם בצורה משעשעת למקום אליו רציתם לגשת או אפילו יציע לכם אלטרנטיבה – תמיד כדי להתקדם בתהליך.
יוגב אבישר, מנכ"ל ובעלים מילגה

ממליץ בחום! STG הינו שותף פעיל ואמיתי של מילגה. הקמת האתר, קידום אורגני ברשת, ליווי ויעוץ בתחום e-commerce של המותג מילגה, והעיקר – התוצאות. אז אם אתם מחפשים שותף וצוות לעניין – STG!

התוצאות - 91% גידול במכירות
אפיון מקיף, עיצוב ממשק משתמש נכון ושבועות של בדיקות שימושיות, הביאו את התוצאות המרשימות, והן מדברות בעד עצמן:שיפור המרות מיידי בעשרות אחוזים מהאתר הקודם, הבאת המשתמשים לדף הנחוץ להם בזמן גלישה מינימלי, הורדת אחוזי הנטישה באופן משמעותי מהאתר הקודם, והגדלת כמויות הלידים הרלוונטיים.