EXPERTISE
WEB EXPERIENCE
SEO
SOCIAL & Creative
PERFORMANCE
Video Content
פולירון היא חברת מזרנים (ולא מזרונים!) מהוותיקות בארץ, ואחת ממערכות היחסים הותיקות שלנו ב-STG; אנחנו הולכים לישון ביחד וקמים ביחד כבר מעל עשור, אבל אנחנו לא ישנים בעמידה: פולירון מקבלים מאיתנו את ה-FULL STG EXPERIENCE: דיגיטל, סושיאל, הפקות, פֶּרְפוֹרְמֵנְס, אנליטיקה ואתר איקומרס שהוא מפלצת סחר על חלל קינג סייז רוקנרול, ששמיכות יימשכו אליו וכריות יזרקו עליו ציפיות.
SOCIAL & Creative
סושיאל וקריאייטיב
סושיאל טוב זה כמו פוך אווז: הוא עוטף אותך מכל הכיוונים ועושה לך נעים אול אובר. בתכלס, די המצאנו אותם מחדש בסושיאל, עם הפקות וידאו מקצועיות עם במאי ושחקנים (סליחה, טאלנטים), וגם רילס מגניבים וקלילים שצילמנו עם אייפון ומיטה בעיקרון. נכון הסצנות האלה של ילדות במסיבת פיג'מות מקפצות ומנפנפות בכריות? אז ככה אנחנו בימי צילום, רק עם נק.

השוטף בסושיאל שלהם מתאפיין גם בתכני מכר רציניים יותר, גם אווירה ופאן, וגם RTM ,OBM ו-MBM (שזה Mizran Based Marketing). כל התכנים בכל הפלטפורמות מקודמים לקהלים רלוונטיים ומייצרים לפולירון מלא מלא חשיפה, מעורבות וכמובן מכירות.
performance
קמפיינים ממומנים
אזהרה: בחלק הזה נפציץ אתכם עם ביטויים פלצניים באנגלית. סניפי הרשת מקודמים בטרגוט לוקאלי עם רדיוס לכל סניף, כדי להעלות את רמת ה-awareness והזכירות אצל הקהל שרלוונטי גאוגרפית. גם סרטוני הטלוויזיה והאופליין מותאמים לדיגיטל כמו ציפה לכרית ומקודמים בהתאם.

עושים להם הרבה קידום מבצעי מכר תקופתיים לאורך השנה, משפכים שיווקיים, ניתוחי יוזר פלואו ואופטימיזציה. הצלחנו גם להגדיל את אחוז המכירות מהאתר ע"י הנעה למכירות אונליין ופאנל E-COMM.
SEO & ANALYTICS
קידום אורגני ואנליטיקה
אם תהיתם אם מזרן או מזרון, אז לא צריך להתבלבל: בשני הביטויים הבאנו את האתר של פולירון ל-2 המקומות הראשונים בגוגל. בכלל, האתר של פולירון קבוע בחמישייה הראשונה בגוגל על עשרות ביטויים, גם מפלצתיים וגם לונג-טיילים.

אנחנו גם מתפעלים להם בלוג עשיר ומעניין, שעושה ל-SEO מה שמזרן אורתופדי עושה לגב, וכמובן גם עושים להם אנליטיקה: מודדים כניסות, מחזקים עמודי נטישה, אִיבֵנְטִים, מפות חום, מדידת שיחות וכו', ועל הכל אנחנו עושים אופטימיזציה כל הזמן, גם כשאנחנו בבית מתחת לשמיכה.
WEB EXPERIENCE
חווית אתר

האתר החדש של פולירון עבר הרבההההה מאוד עבודה מאומצת של הצוות שלנו, נעבור על התכלס. אתם שוכבים? יופי.
היה לנו הכי חשוב שהאתר יהיה נעים ונוח, בדיוק כמו…כבר הבנתם, ערכי המותג וזה.

אז הצבנו שורת חיפוש שרודפת אחריך (אבל בקטע טוב), וסידרנו את הקטגוריה הראשית של המזרנים לפי גדלים, כי אנחנו יודעים שבמיטה הגודל כן קובע.

בעמוד של הסניפים הוספנו אופציית ניווט נוחה בווייז לכל הסניפים, אם בא לכם לקפוץ. על המיטה כאילו. גם הסניפים עצמם מסודרים בעמוד לפי אזורים בארץ ויש אפילו חיפוש חופשי חכם. אנחנו אוהבים כשללקוחות שלנו יש מלא מלא סניפים 🙂

חוץ מזה, אנחנו מפתחים כרגע שאלון התאמה אישית למזרן, סוג של טינדר למזרנים, כדי שתמצאו את המאץ' שלכם אפילו יותר מהר.
כדי שתרגישו כאילו אתם מתכרבלים בתוך האתר, עיצבנו אלמנטיים גליים מסביב לקטגוריות, אייקונים, כפתורים, פונטים מעוגלים, צבעים חמימים של בז' וכחול. הכל עגלגל, רך, מלטף ושמיכי – כך בדיוק אתם אמורים להרגיש באתר שמוכר את המיטות והמזרנים הכי נוחים ונעימים ביקום.

חוץ מהנוחות שלכם, רצינו, כאמור, גם להגדיל את כמות המכירות מהאתר, אז הוספנו מוצרי קופה שעבדו מעולה ועזרו להפוך את האתר לאיקומרס קינג סייז!