Manta Scuba
Manta Scuba

Manta Scuba

פלטפורמת תוכן בינלאומית. UI/UX. SEO
מסע דיגיטלי ב-50 גוונים של כחול

Manta Scuba מעבירה קורסים וטיולי צלילה בקאבו סן לוקאס, מקסיקו. כן, יש אנשים שחיים ככה. כסוכנות דיגיטל שחרטה על דגלה כל סוג של שכרון, גם שכרון מעמקים, צללנו על ההזדמנות. האתגר: הנגשה של כמות אינפורמציה שגורמת לספרי הארי פוטר להראות כמו כרטיסי ברכה. המטרה העיקרית: הנעת הלקוח להזמין מקום כאן ועכשיו על ידי חשיפתו למידע בצורה חווייתית, תוך מתן תחושת אמון ובטחון.

לצלול בלי להירטב

על מנת להניע לפעולה היה צורך ביצירת רגש מיידי, ממכר, שמתעורר מהרגע הראשון בו נכנסת לאתר.

סרטון התדמית שערכנו מקבל בחיוך את הנכנסים לדף הבית, מעביר את התחושה, וממחיש את חוויית הצלילה בצורה יוצאת דופן. כמה ממחיש? המעצבים שלנו הסתובבו במשך שבוע עם עור סבא באצבעות. סיפור אמת.

עיצבנו שפה אייקונית ייחודית המחדדת את המסרים הטקסטואליים. סכמת הצבעים משלימה את תחושת המצולות, וההנעה לפעולה מלווה את כל מסלול הגלישה בצבע צהוב קונטרסטי. ניתן לדפדף בין תמונות האווירה, ולחשוף חלק אחר חלק את הפאזל השלם שמציע הטיול. בכדי להעצים את מה שהעיניים רואות ולהשרות תחושת בטחון שילבנו המלצות של נופשים.

לסיכום

פלטפורמת התוכן שהקמנו עבור MANTA היא חווייתית ומעוצבת כך שהטיול יתחיל ברגע שנכנסת לאתר. מאז עלייתו לאוויר קיבלנו פידבק מדהים על עליה של עשרות אחוזים בעסקאות שנסגרו אונליין.

אם המידע נגיש, החוויה משתקפת, העיצוב מהפנט ומסלול הגלישה מתוכנן לפרטי פרטים, אז הוא מבטל את הצורך בשיחה אנושית, מקל על התנהלות החברה, מונע טעויות אנוש ומשרה את הבטחון הנדרש בכדי ליצור גידול במס' העסקאות שנסגרות.

עם סיום האתר מה שנשאר לנו הוא רק להוריד את חליפת הצלילה והסנפירים, להתעורר על עצמנו, לנקות את החול מהמקלדת, ולהמשיך לעשות אתרים שיוצרים שינוי 

Start a Project
חשבנו על זה, והגיע הזמן שנדבר