Exentri Wallets
Exentri Wallets

Exentri Wallets

קמפיין פייסבוק וגוגל. פלטפורמת סחר. UI/UX
Say hello to my little friend

בימים בהם דנבר היה הדינוזאור האחרון, חלב הושאר על מפתן הדלת ומכרו קרח בבלוקים, היה מנהג של לפתוח את הארנק כדי לשלם בכרטיס האשראי. היום זה אקסנטרי. ארנק עור בעל שליפה מהירה לאשראי – סקסי, פרקטי, ויפה. ובתשובה לשאלה של דוד שלך אברהם המביך – לא, קפה הוא לא מכין. המשימה שלנו הייתה לקחת את הקונספט המגניב הזה – ליצור עבורו מיתוג דיגיטלי, ולהקים מערך E-Commerce תוך לקיחת אחריות על כל שלבי התהליך: פלטפורמת סחר שתשדר את מסרי המותג, קמפיין ממומן וניהול עמודי הסושיאל. זאת על מנת שנוכל לשלוט בכל שלב במסע הלקוח – מהמסר השיווקי אליו הוא נחשף ועד הרגע שהוא צריך לפתוח את הארנק, למשוך את האשראי, לסגור את הארנק ולשלם על ארנק שבו אין את כל התהליך המייגע הזה.

אין טעם להכחיש, הגודל כן קובע

אז איך משדרים אלגנטיות מצד אחד ופרקטיות מצד שני?

יוצרים חוויית משתמש שנעה בלוליינות על הקו המפריד בין תדמית לסחר. בצד התדמיתי, דף הבית עוצב על מנת לחבר את קהל היעד העיקרי למותג (גברים עם נטייה לפרקטיות, הערכה לאלגנטיות ואהבה לשילוב ביניהם), לדוגמה – סרטון שמציג את יחודיות המוצר ותחתיו שפה אייקונית המשקפת את המסרים העיקריים. בצד המכירתי, כבר בדף הבית פוגש הלקוח את ווריאציות הארנק השונות ובין שורות המוצרים – סקשנים מעוצבים של יצירת צורך והנעה לפעולה.

נפלאות התבונה והדיגיטל

חוויית משתמש מרטיטה וממשק מתוחכם?  CHECK
פלטפורמת סחר בשילוב היפנוט תדמיתי? CHECK
מעטפת שיווק הכוללת קמפיין ממומן בפייסבוק ואינסטגרם בשילוב פעולות רימרקטינג וניהול הסושיאל? הו, על זה רצינו לדבר איתכם.

השלב האחרון בתכנון מסע הלקוח גם הוא הושפע מרוח הזהות המיתוגית של אקסנטרי. ניהול עמודי הסושיאל סיפק עבורנו במה ליצירת תכנים קריאייטיבים, חיבור קהל היעד למותג ויצירת קופי שמפלרטט עם המסרים השיווקיים.

אם במכירות עסקינן, נספר שהקמפיין הממומן פנה למספר קבוצות קהלים בעלות מאפיינים שונים שעברו זיקוק במשפך השיווקי שגיבשנו. פעולות הרימרקטינג אפשרו לנהל מערכת יחסים עם הלקוח, להטמיע לתודעה את המותג, ולנו להישען אחורה בחיוך תוך צפייה בגרף המכירות המטפס.

לסיכום: יש לנו הרבה יותר מרווח בכיס, הוכרזנו כשולפי האשראי המהירים במערב ויש לנו מקום לכל הכרטיסים שלנו בארנק אחד קטן וסקסי. כן נו, גם לכרטיס קופ"ח וגם לכרטיס ניקוב מיץ תפוזים עשירי חינם שתמיד חלמת למלא..

Start a Project
חשבנו על זה, והגיע הזמן שנדבר