קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה לאתר אינטרנט באופן טבעי. התהליך מבוצע באופן ידני על מנת לקבל כמויות גדולות של תנועה ממוקדת לאתר. כשמונים אחוזים מהגולשים באינטרנט מחפשים רישום אורגני כשהם מחפשים מידע, מוצר או שירות. זוהי שיטה זולה ויעילה אשר פועלת בהצלחה לטווח הארוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
קידום אתרים אורגני

שיווק אתרים באינטרנט טוב ממקם את האתר באופן משביע רצון במנועי חיפוש. במילים אחרות, אין צורך לשלם עבור כל קליק, בדומה לשיטת הקידום הממומן. חשיבות קידום אתרים אורגני הצבה אורגנית במנועי חיפוש הוא תהליך שיפור התנועה לכיוון אתר אינטרנט באמצעות הבלטתו בתוצאות חיפושים באמצעות מילות מפתח ספציפיות ממוקדות. להבדיל מקידום ממומן לפיו ברגע שנפסק התשלום עבור הקידום, לא ניתן יותר למצוא את האתר במקומות הבולטים במנועי החיפוש – תוצאות הקידום האורגני ימשיכו להופיע במשך תקופה בלתי מוגבלת.

צעדים בהם יש לנקוט על מנת להצליח במאמצי קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש, יכולים להתחיל גם בזמן תכנון האתר, ובשלבים מוקדמים מאוד יש לשלב ביניהם. קיימים יתרונות משמעותיים ליכולת להתחיל קמפיין קידום טוב במנועי חיפוש, ולעולם לא מאוחר מידי להתחיל קמפיין טוב על מנת לקדם את האתר.

מי זקוק לקידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני מתאים במיוחד לבעלי עסקים בעלי מודל עסקי מגובש. עסקים אשר מבינים את חשיבות התנועה באתר, ויודעים להפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות משלמים. התהליך מתאים לבעלי עסקים אשר אינם רוצים להיות תלויים במערכת הפרסום של גוגל, ומעוניינים לבנות קמפיין שיווק שיחזיק מעמד תקופה ארוכה. אפשר ללמוד את העקרונות של קידום אורגני באופן עצמאי, אך עדיף להסתייע בשירותי חברת קידום אתרים מקצועית על מנת להתחיל נכון את התהליך.

שלבי קמפיין קידום אתרים אורגני אפקטיבי

השלב הראשון והחשוב ביותר יהיה לבצע מחקר מילות מפתח. צעד זה כרוך במחקר אודות מילות המפתח אותן מקליד גולש במנוע החיפוש כאשר הוא מחפש אתר מסוים. המטרה היא למקד את מילות המפתח, היות והן מייצרות את התוצאות הטובות ביותר.

שלב נוסף יהיה קופירייטינג. שלב זה כרוך פשוט ביצירת תוכן לאתר, אשר יהיה קשור למילות המפתח. כשגולשים מקלידים את מילות המפתח במנוע החיפוש, יהיה להם סיכוי גדול יותר לקבל תוצאות טובות של האתר אם מילות המפתח משולבות בתוכן באופן הדוק.

הצעד האחרון אותו יש לקחת בחשבון הוא בניית קישורים. זהו צעד חשוב מאוד, במיוחד כאשר אתר האינטרנט חדש בשוק. מומלץ למצוא אתרים ובלוגים שונים בהם ניתן לפרסם קישורים לאתר על מנת לבנות את התנועה. יש לבחור בלוגים שונים ואתרי אינטרנט בעלי תוכן ומידע דומים לאתר האינטרנט של בעל העסק. באמצעות הצבת קישורים, גולשים יקליקו עליהם ויופנו אל האתר. תהליך זה ישפר את התנועה ואת פופולאריות החברה.

אלו הם חלק מהצעדים המרכזיים בהם יש לנקוט כאשר בוחנים קידום אתר אורגני במנועי חיפוש.

אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk