מקדמים את אתרך לעמוד הראשון בגוגל, במילות חיפוש של
לקוחות פוטנציאלים, המחפשים את שירותיך.

מנועי החיפוש באינטרנט מספקים למחפש תוצאות הרלוונטיות ביותר למילות החיפוש שלו. מיקום האתרים בדפי התוצאות נקבעים על פי מידת ההתאמה והרלוונטיות של האתר למילות החיפוש אותם חיפש הגולש. אנו בחברת STG גורמים למנועי החיפוש להבין ע"י קידום אורגני שהאתר שלך הוא הרלוונטי ביותר בתוצאות של למילות החיפוש המתאימות לך.

Search engine

optimization

The human spirit must prevail over technology

 

Albert Einstein

http://www.stgltd.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/software_pen.svg

תוכן הוא מלך
מנועי החיפוש מציגים אתרים בעלי תוכן משמעותי רב עבור הלקוח אתרים ללא מלל לא יקודמו על ידי מנועי החיפוש. אנו בונים לך מאמרים בעלי תוכן משמעותי המתאימים למילות החיפוש שבחרת ומזינים אותם לאתרך.

http://www.stgltd.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lightbulb.svg

מחקר מילים
מי סוג הלקוחות שלך? מה לקוחות פוטנציאלים מחפשים כדי למצוא אותך? אילו מילות חיפוש יבדלו אותך לעומת מתחריך? צוות הקידום האורגני בונה בעזרת הלקוח רשימת מילים המתאימה עבור מוצריו של הלקוח הן היום והן בעתיד.

http://www.stgltd.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_message_multiple.svg

נוכחות ברשתות חברתיות
מנועי החיפוש מעדיפים אתרים שמעוררים Buzz באינטרנט ושמדברים עליהם ברשת. הדבר נעשה בסריקת הרשתות החברתיות בחיפוש אחר קישורים לאתרים שלך או שיחות ברשתות החברתיות בנוגע לאתרך. צוות של קידום אתרים אורגני (SEO), פותח לכל לקוח פרופיל בכל הרשתות החברתיות הנחשבות ודואג ליצור אותות חברתיים לאורך כל תקופת הקידום.

http://www.stgltd.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_link.svg

קישורים חיצוניים
קידום אתרים הוא סך הכל תחרות פופולריות ברשת. מנועי החיפוש מחפשים אתרים בעלי קישורי איכותיים לאתרים אחרים ברשת הרלוונטיים להם, ועל כן אתר עם קישורים איכותיים מאתרים רבים אליו, נחשב יותר מאתר עם מעט קישורים או קישורים שאינם איכותיים. צוות הקידום האורגני מוציא קישורים מאתרים איכותיים לאתרך לאורך כל תקופת הקידום מאתרים הרלוונטיים למילות החיפוש הרלוונטיות.

לקביעת פגישת ייעוץ או סתם לשוחח,
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות טלפון או דוא"ל


We

Should Talk