טלי גבע

Tali Geva

מחפשים כתובת מקצועית שתעצב את האתר החדש לעסק שלכם? סטודיו טלי גבע הוא הכתובת המתאימה לכם. הסטודיו יספק לכם מענה מקצועי מאד שיותאם באופן נקודתי לצרכים שלכם ולמטרות שאותן אתם רוצים להשיג. מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים בתהליך עיצוב ובניית האתר ולמה כדאי לשים לב לפני שיוצאים לדרך?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
טלי גבע
הגדירו את הצרכים שלכם

כשאתם מחפשים כתובת מקצועית שתעצב לכם האתר, חשוב תחילה, ולפני שאתם מתחילים בעבודה מולה, שתגדירו את הצרכים שלכם. האם האתר שלכם אמור לשמש כחנות וירטואלית, שדרכה יוכלו הלקוחות שלכם לרכוש את המוצרים שאתם מציעים או את השירות שלכם? האם האתר אמור לשמש כמעין כרטיס ביקור המקדם את העסק שלכם? האם אתם רוצים לנצל את האתר לטובת חשיפתם של הלקוחות שלכם לתוכן רב וחשוב, הקשור לתחום העיסוק שלכם? כך או כך, לכל אתר צרכים אחרים ויש לדאוג להגדיר ולאפיין במדויק במה מעוניינים.

מה התקציב שלכם

שירותי עיצוב אתרים מצריכים התייחסות לפרמטרים שונים והם מתבססים על ידע מקצועי רב וכלים טכניים, המאפשרים להוציא אל הפועל רעיון מסוים. טווח המחירים הוא רחב וככל שהאתר מורכב יותר, סביר שעלות עיצובו ובנייתו תהיה גבוהה. בכל מקרה, ולפני שאתם יוצאים לדרך לצורך הגשמת המטרה, הגדירו את התקציב שלכם. אם זוהי הפעם הראשונה שאתם בונים לעצמכם אתר, כדאי לכם לערוך סקר שוק ולהבין מהו טווח המחירים המקובל כיום. קחו בחשבון שאם האיכות חשובה לכם וגם ההתאמה המדויקת לצרכים שלכם, העלות תהיה גבוהה בהשוואה לפתרון פשוט שאיננו בהכרח ישרת את המטרה שלכם. כך, שגם אם התקציב הראשוני שלכם לא גבוה, כדאי לכם לשקול להגדיל אותו כדי לקבל פתרון ברמה גבוהה (מה שיחסוך לכם בעתיד לא מעט כסף).

תיק עבודות ובחינת אתרים קיימים

מתלבטים באיזה סגנון עיצובי לבחור או מהי השפה העיצובית שתאפיין את האתר שלכם? בדיוק בשביל זה עליכם לפנות אל המומחים בתחום. מעבר לכך, בחינת תיק העבודות ואתרים קיימים תעזור לכם להגדיר בצורה טובה ומדויקת יותר מהו הסגנון העיצובי המועדף עליכם ומהי השפה העיצובית שתרצו שתאפיין את האתר שלכם. עליכם לזכור שעל האתר שלכם לשרת שתי מטרות: מצד אחד למשוך את הגולשים אליו ולהיות מעניין ומיוחד, אך מצד שני עליו גם להיות פרקטי. ולכן, שילוב נכון בין עיצוב מרהיב לנוחות היא הדרך הנכונה לבנות את האתר.

לסיכום

אם אתם רוצים לבנות אתר חדש לעסק שלכם, אם זה אתר תדמית או עיצוב אתר איקומרס, טלי גבע, כאמור, היא הכתובת המתאימה. כך תדעו שיש כתובת מקצועית העומדת לרשותכם, זו שתעזור לכם להוציא לפועל את הרעיונות שלכם וגם את החלומות שלכם, הקשורים לעסק שלכם. בנייה ועיצוב נכונים של אתר היא הדרך הנכונה להצלחה, הדרך שתעזור לכם ליהנות מרווחים גבוהים יותר

אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk
Start a Project
חשבנו על זה, והגיע הזמן שנדבר