החזר השקעה בקמפיין ממומן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לפניכם 6 טיפים שיעזרו לכם לקבל החזר השקעה מקסימאלי בקמפיין הממומן:

החזר השקעה בקמפיין ממומן
בדלו את הקמפיין

אם חושבים על זה, בכל תחום תחרותי רוב המפרסמים לא משתמשים בכל האפשריות אלא מעלים מודעה בצורה ישירה. להלן 3 שינויים שיגרמו למודעות שלכם לבדל אותכם בשלב החיפוש:

  1. Call to Action – להציע לגולשים שלכם פעולה ישירה שמאפרת להם ליצור איתכם קשר מיידי בטלפון.
  2. Ad Extensions – לבצע הרחבת מודעות רחבה ככל האפשר על מנת שטח הנדלן שלכם בגוגל יהיה גדול ככל שניתן המודעה תכלול site links, מיקום,שיחה, הסבר, והרחבות שיחה – כולם ביחד מוסיפים.
  3. מה עושה אתכם יותר טובים? האם יש לכם שירות 24 שעות ביממה או שהאיכות של המוצר גבוהה יותר? האם אתם מציעים ייעוץ חינם?

חשוב לא להיות אובססיביים לגבי המתחרים שלכם ומה הם עושים, רק חשוב להסתכל מה עושים ולעשות זאת יותר טוב, זה ממש פשוט. הכנסו עכשיו, פתחו חשבון ב-Google AdWords ותתחילו לבנות קמפיין מוצלח.

הקפידו שהמודעה תתייחס ישירות למוצר או השירות שאתם מציעים

לדוגמה, בתחום התיירות – חיפוש שמתייחס ל"טיסות זולות למזרח" חשוב שהמודעה תתייחס לרצון של הגולש לקבל דיל איכותי. ניתן לציין שמודעה שמדובר בשירות ייחודי לרצון שלו כלומר "דיל אחרונים לטיסות למזרח", יש תחום שהטיפ הזה כל כך חשוב וביכולות שלו לחסוך לכם המון כסף.

בראש ובראשונה קבלת שיחות

היכולת למקסם את החזר ההשקעה היא הניצול של הפעולה הישירה שאותו הגולש מבצע ולכן נשאף ל"מגע" ראשוני על מנת להשפיע על האינטרקציה. כולנו מסכימים שנשאף לקבל כמה שיותר שיחות ואולי בתחומים מסויימים נשאף לעשות קמפיין ממומן רק לקבלת שיחות ללא אפשרות אחרת והמודעה תכוון רק לקבלת שיחות.

השתמשו בסרטוני וידאו בעמוד הנחיתה

לא בכל מוצר אבל ברוב המקרים זה נכון ואני מתאר את עצמי כאשר אני מחפש מוצר או שירות אשמח להתרשם מסרטון הרבה יותר מקריאת המילים בעמוד הנחיתה

אונליין צ'אט

כמעט בכל מוצר או שירות הגולש ירצה לקבל אינפורמציה ראשונית או לשאול שאלות ורצוי בשלב הזה לתת לו מענה מיידי,מענה מיידי מחזק את תחושת הגולש שיש לכם שירות לתת לו ובנוסף תחושת "רצוי".

שימוש במודעות או באנרים ברשת המדיה של גוגל

אחת הדרכים הזולות ביותר לחזק תודעת מותג ולפרסם אותו לכמה שיותר חשיפות בעלות נמוכה מחיפושים בגוגל היא ע"י הפצת מודעות באנרים או מודעות טקסט ברשת המדיה של גוגל. רצוי לכוון לאתרים רלוונטים דרך מיקוד הקמפיין.

בשלב מחקר מילות המפתח, ניתן לעשות שימוש גם בביטויים עם רמת תחרות נמוכה יחסית או רמת עלות להקלקה נמוכה שעדיין אנו סבורים שהגולשים שלנו רלוונטים עבורנו.
אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk