שיווק דיגיטלי קצת אחר

זמן קריאה: פחות מדקה

שיווק דיגיטלי קצת אחר

למה הנוכחות שלכם ברשת כל כך חשובה? היום כל אדם המחובר לאינטרנט יכול לעשות בו שימוש כדי לחפש מוצרים ושירותים, להשוות מחירים, לחפש המלצות, לבצע רכישות וליצור קשר עם נציגי שירות לקוחות. שיווק דיגיטלי מאפשר למפרסם להגיע אל הלקוח הפוטנציאלי ולהציע לו מידע רלוונטי, כולל הפניה מדויקת אל העסק או אל האתר. למעשה עסק שאינו נעזר בערוצים החדשים של השיווק הדיגיטלי נותר מאחור וסובל מתדמית מיושנת ולא אטרקטיבית. הדבר נכון לא רק לגבי חברות וארגונים גדולים, אלא גם לגבי עסקים קטנים ולבעלי מקצועות חופשיים. כולם יחפשו אתכם ברשת, ואם אתם לא שם אז אתם פשוט לא. הדור הצעיר כבר אינו מכיר דרכים אחרות להתנהלות חברתית וצרכנית, לכן שיווק דיגיטלי זו הדרך היחידה להגיע אליו.
קידום אורגני
מקדמים את האתר שלכם לעמוד הראשון בגוגל, בביטויים של לקוחות פוטנציאלים, המחפשים את השירותים שלכם.
אם אתם מחזיקים בעסק משלכם, אתם חייבים תודה עצומה לאינטרנט. למה? כי בזכותו אתם כבר לא צריכים להפוך עולמות ולשבור קופות חיסכון כדי להגיע אל הלקוחות שלכם על שלטי חוצות ובפרסומות. השיווק הדיגיטלי הפך את כל התהליך השיווקי להרבה יותר פשוט, יעיל וקל. הוא מאפשר לכל בעל עסק להגיע אל לקוחות פוטנציאלים.

בזכות השיווק הדיגיטלי יכול בעל העסק לבחור בפלטפורמות שונות המתאימות באופן מדויק לתקציבו ולמטרותיו, בין אם מדובר בפרסום בגוגל, בפרסום ברשת חברתית או בקידום אורגני. מנהלי הקמפיין יכולים לשלוט באופן מדויק בהוצאות הכרוכות בו, לעקוב אחרי תוצאותיו, ובעזרת כלי ניהול מתקדמים למקד אותו ולהגביר את יעילותו. שיווק דיגיטלי מאפשר לעשות שימוש במגוון רחב של אמצעים שיווקיים, החל מסרטוני וידאו וסרטוני אנימציה ועד למודעות קופצות ומאמרים שיווקיים.
והשוס: המודעות עצמן מוטמעות ומופיעות תוך התאמה להרגלי הגלישה של לקוחות פוטנציאליים, כך שהפרסום הופך ליעיל ומדויק יותר. אז תגידו תודה למרק צוקרברג, בזכותו אתם הולכים להרוויח.
קידום ממומן
מקבלים תוצאות מיידיות בפרסום במנועי חיפוש, ומביאים תנועת לקוחות רלוונטית ומיידית לאתר שלכם.
כדי לשווק את העסק בהצלחה ברשת האינטרנט, נדרש יותר מידע כללי, זמן פנוי וקצת מזל. נכון, היום לא קשה למצוא מקום בו תוכלו לפרסם את העסק שלכם, זה יכול להיות אפילו בחינם או בהשקעה מינימלית. אבל חשיבה שיווקית נכונה תדע לכוון למטרות ספציפיות ולא סתם לירות לכל הכיוונים. מי שלא ישיג פגיעה מדויקת במטרה, חברים, פשוט ילך לאיבוד. היום השיווק הוא ממש, אבל ממש, לא מה שהיה פעם. והוא גם מצפה מכם שתתייחסו אליו אחרת. אל תבזבזו זמן על שיווק שמתאים לעולם שעזב אותנו לפני עשור ויותר. כדי לשווק נכון ללקוחות שלכם, צריך להתחיל לחשוב אחרת. לא מצליחים? יש אנשים שבהחלט יוכלו לעזור לכם (אנחנו, למשל).
סושיאל
ככל שאתם יודעים יותר על העדפות לקוחותיכם הפוטנציאלים, כך קל יותר לשווק להם את המוצר שלכם.
אם מדברים על שיווק דיגיטלי, אי אפשר בלי להזכיר את הרשתות החברתיות, שמשחקות תפקיד חשוב בעולם הפרסום. פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, טיקטוק, פינטרסט, ואחרות הן כבר מזמן לא כלי שנשאר בין חברים, אלא פלטפורמות יוצאות דופן לקידום מוצרים, רעיונות ועסקים. קמפיין פרסומי נכון בפלטפורמות אלו מגביר באופן משמעותי את החשיפה החיובית של העסק בקרב קהלים רלוונטיים, ומכאן גם מגדיל בצורה ניכרת את מעגל לקוחותיו והכנסותיו. היתרון הגדול של הרשתות החברתיות מגלם למעשה את החלום הרטוב של כל משווק: לדעת הכל על כל לקוח, כדי להתאים עבורו את הקמפיין. בזכות הרשתות החברתיות אפשר לדעת היום הכל על כל אחד, כמעט בלי להתאמץ. ברגע שהפכתם את המותג לכזה "שמשוחח" עם הגולשים בפייסבוק, כל מי שעושה בו פעולה פייסבוקית "מתועד", כך שתוכלו לדעת מה הוא מרגיש לגבי המותג שלכם. מכאן, הדרך לשיווק איכותי נסללת לרגליכם מבלי שאפילו שמתם לב.