משרד הדיגיטל הבא שלכם

זמן קריאה: דקה

משרד הדיגיטל הבא שלכם

מכירים את האתרים המגניבים האלה שמטביעים אתכם בתוך חוויה ויזואלית, קונספט ייחודי ומהלכים פרסומיים ששורפים את הרשת? אז אנחנו עושים את זה. אם חשבתם שכבר שמעתם וראיתם הכל, תכירו את STG. משרד דיגיטל צעיר ודינמי שיודע להמציא את עצמו מחדש בכל לקוח, תוך התבססות על פתרונות שהוכיחו עצמם מנצחים פעם אחר פעם.
אצלנו הדיגיטל זורם בעורקים
והוא יבוא לידי ביטוי בנוכחות העסקית שנקים לכם ברשת, בשיח עם הלקוחות שלכם במדיות החברתיות, ובקמפיינים הפרסומיים שירוצו ברחבי הרשת. שילוב של כלל השירותים שמציע משרד דיגיטל מקצועי יקפיץ את המותג שלכם קדימה ויכניס אותו היטב לתודעה של קהל היעד שלכם. אנחנו כבר לא צריכים לספר לכם שמאז שהאינטרנט כבש את העולם, ובטח אחרי ההשתלטות של הטלפונים החכמים, שיווק באמצעים דיגיטליים הוא חובה.
משרד דיגיטל עם יכולות פרסום מתקדמות
גם אנשים פרטיים וגם חברות מסחריות גילו שאם הם יעשו דברים מקוריים ברשת, אנשים יקשיבו להם. הלקוחות שלכם, למזלכם הטוב, נמצאים רוב היום מול מסך המחשב או הסלולרי. אלא שהגולש הממוצע נחשף למאות תכנים תוך פרק זמן קצר, ואת רובם הוא מדפדף הלאה. זה משהו שאתם לא רוצים שיקרה. כדי לעורר תגובה, עליכם לעורר אצל הגולש רגש כלשהו: הזדהות, צחוק, אמפתיה, עצבים, שמחה, התרגשות או כעס. כאשר מסר מעורר רגש אצל אדם מסוים, הוא לרוב ידבר עליו וישתף אותו.
משרד דיגיטל קצת אחר
אנחנו כבר נדאג להפגיש את הגולשים עם המסר שלכם באמצעות באזז עקשני ברשת. הבאזז הוא הכלי העיקרי לשיווק במרחב המקוון. הוא מזמזם בין אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וסמארטפונים, ונועד למשוך את תשומת הלב רק למקום אחד: העסק שלכם. הבאזז הופך לשיחת היום, עובר מפה לאוזן, צץ בכל פינה ברשת ונותן תחושה שאין כלום חוץ ממנו. באזז זה אומנות השיווק הוויראלי – וכדאי לדעת איך עושים אותו.