מכירים את האתרים המגניבים האלה שמטביעים אתכם בתוך חוויה ויזואלית, קונספט ייחודי ומהלכים פרסומיים ששורפים את הרשת? אז אנחנו עושים את זה. אם חשבתם שכבר שמעתם וראיתם הכל, תכירו את STG. משרד דיגיטל צעיר ודינמי שיודע להמציא את עצמו מחדש בכל לקוח, תוך התבססות על פתרונות שהוכיחו עצמם מנצחים

אצלנו הדיגיטל זורם בעורקים, והוא יבוא לידי ביטוי בנוכחות העסקית שנקים לכם ברשת, בשיח עם הלקוחות שלכם במדיות החברתיות ובקמפיינים הפרסומיים שירוצו ברחבי המרשתת. שילוב של כלל השירותים שמציע משרד דיגיטל מקצועי יקפיץ את המותג שלכם קדימה ויכניס אותו היטב לתודעה של קהל היעד שלכם. אנחנו כבר לא צריכים לספר לכם שמאז שהאינטרנט כבש את העולם, ובטח אחרי ההשתלטות של הטלפונים החכמים, שיווק באמצעים דיגיטליים הוא חובה.

We're your next digital partner

משרד עם יכולות פרסום מתקדמות

גם אנשים פרטיים וגם חברות מסחריות גילו שאם הם יעשו דברים מקוריים ברשת, אנשים יקשיבו להם. הלקוחות שלכם, למזלכם הטוב, נמצאים רוב היום מול מסך המחשב או הסלולרי. אלא שהגולש הממוצע נחשף למאות תכנים תוך פרק זמן קצר, ואת רובם הוא מדפדף הלאה.זה משהו שאתם לא רוצים שיקרה. כדי לעורר תגובה, עליכם לעורר אצל הגולש רגש כלשהו: הזדהות, צחוק, אמפתיה, עצבים, שמחה, התרגשות או כעס. כאשר מסר מעורר רגש אצל אדם מסוים, הוא לרוב ידבר עליו וישתף אותו.
אנחנו ב-STG כבר נדאג להפגיש את הגולשים עם המסר שלכם באמצעות באז עקשני ברשת. הבאזז הוא הכלי העיקרי לשיווק במרחב המקוון. הוא מזמזם בין אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וסמארטפונים, ונועד למשוך את תשומת הלב רק למקום אחד: העסק שלך.הבאזז הופך לשיחת היום, עובר מפה לאוזן, צץ בכל פינה ברשת ונותן תחושה שאין כלום חוץ ממנו. באזז זה אומנות השיווק הוויראלי – וכדאי לדעת איך עושים אותו.

משרד דיגיטל קצת אחר

תרגישו חופשי
Start a Project
חשבנו על זה, והגיע הזמן שנדבר