מסעדת Sora

פלטפורמת תדמית. UI/UX. SEO. ניהול פייסבוק

תיאבון דיגיטלי

הכל מתחיל בדרך השלום, במרחק כמה גרגירי אורז מתל אביב. מסעדת סורה המכה בגונג הגדול בכל יום, מושכת אתכם אליה עם ניחוח חמוץ מתוק, מעוררת מחדש את סודות הטעמים האסיאתיים, ומפעימה את ליבו הקולינרי של המזרח הרחוק. בנוסף להצלחה המשגשגת, לשמועות הרצות וההמלצות החמות – מסעדת סורה נשארה עם נושא אחד לא פתור וידוע בענף המסעדנות – לגרום לחווית המשתמש באתר להיות כחווית הסועד במסעדה. לבשנו את הקימונו, קשרנו את הסרט האדום ונכנסו לאווירה. אצלנו מתחילים מהסוף להתחלה ומגדירים יעדים. במהלך ישיבת קריאייטיב מקיפה בליווי מנהל הפרויקט, אנשי הארט, SEO, SOCIAL והלקוח, ניתחנו את הבעיה, הגדרנו מטרות עיקריות ומצאנו כי המשותף בין האתר למסעדה הוא התיאבון. במסעדה מריחים וטועמים את המנה כשהיא כבר בצלחת אך המהפכה העסקית תתחיל ברגע שנגרום לתיאבון להגיע דרך העיניים.

מכת נונצ'אקו לאתר הישן

מסקנות הבריף היו די ברורות ולכן מאפיין חווית המשתמש כי 85% מהמשתמשים בתחום המסעדנות מחפשים שלושה סוגי מידע עיקריים: דרכי התקשרות לצד שעות פתיחה, טלפון בכל פינה באתר, והכי חשוב: התפריט! שהוא הנשק הסודי המבליט את המסעדה לצד שאר המסעדות המתחרות. כל הפרטים הנ"ל חייבים להיות נגישים ובמרחק קליק אחד בודד מרצון המשתמש כדי להימנע מנטישת אתר לטובת המתחרים. בעזרת ההנחייה הראשונית הבנו כי טקסט מיותר לא מתקבל על הדעת והמקום לתמונות צריך להיות בולט יותר מהכל. 

כשהשמש האדומה שוקעת

נראות האתר השתפרה משמעותית, והפכה אותו לאתר מסעדה מהפכני בענף. חווית המשתמש השתפרה משמעותית בכך שהסועדים מרגישים את אוירת המסעדה והאיכות שלה טרם הגעתם למסעדה. האתר נוח ומהיר יותר לניווט, וקל הרבה יותר לקבל את כל המידע הנדרש. ניהול הפניות במסעדה מסודר באופן יעיל ומרוכז יותר. הסועדים יכולים להתחבר לאפליקציה ולשמור על קשר מתמיד עם המסעדה בכל עת.