יועץ קידום אתרים

יועץ קידום אתרים חייב להתחיל עם ההבנה העסקית של הלקוח ומטרות השיווק שלו, על מנת לפתח את האסטרטגיה והגישה לקמפיין קידום מנצח. באופן אידיאלי, על היועץ להבין היבטים כגון: יעדים עסקיים, אסטרטגיות לשיווק באינטרנטדמוגרפיה של קהל יעד, שיקולים יצירתיים, מסרים, מדדי הצלחה, ושיטות למדידת אפקטיביות הקידום. בשלב הבא מתחיל תהליך מינוף השיווק של האתר, תוך ניתוח מגזר התעשייה, שוק היעד, הצעת ערך, בחירת מילות מפתח מתאימות ופיתוח יצירתי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
יועץ קידום אתרים

מה כוללת עבודת יועץ קידום אתרים?

אם הוא מבוצע כראוי, אתר האינטרנט של העסק יכול להיות מקדם המכירות הטוב ביותר שלו. הוא יכול ליצור עסקים חדשים באופן קבוע. רק לעיתים נדירות הוא מתלונן על שעות העבודה הארוכות, ולעולם אינו חושב לעזוב עבור חברה אחרת, אך הצלחה במכירות האתר תלויה לחלוטין במבנה, בעיצוב ובתוכן שלו, וזה המקום בו יועץ קידום אתרים טוב ומקצועי יכול להפוך את האתר למוקד מכירות מעולה.

עבודת היועץ כוללת:
  • מיקוד האתר לנישה אשר שולטת ומסננת את קהל היעד ומפלחת אותו לטובים ביותר, אותם ניתן להמיר ללקוחות משלמים.
  • ביצוע מחקר מילות מפתח אפקטיביות על מנת לאתר את מונחי החיפוש אשר יובילו את הלקוחות האידיאליים דרך גוגל. מילים אלו צריכות לגרום לתנועה מספקת של גולשים ולא של “דפדפנים”, להיות רלוונטיות ביותר הן לאתר והן ללקוחות הפוטנציאליים ולעמוד ברמות שונות של תחרותיות בה יכול בעל העסק לנצח.
  • יצירת דפי נחיתה אשר מתמקדים במגזרי קהל היעד, מדברים את השפה שלהם, פונים אל הנקודות הכואבות שלהם, עונים על צרכיהם וממירים אותם ללקוחות משלמים.
  • אופטימיזציית קידום אתרים לאתר, במיוחד לדף הבית ולדף הנחיתה, על מנת למשוך את הלקוח האידיאלי אל כל דף באופן אורגני.
  • סיוע בתכנון אסטרטגיה מוצלחת לטווח הארוך באמצעות יצירת תוכן, בלוגים, קטעי וידיאו, ספרים אלקטרוניים ועוד, אשר מגדילים את סמכות האתר ואת התנועה באופן טבעי באמצעות משיכת הגולשים דרך קישורים.

ייעוץ לעיצוב מחדש תוכן האתר, כמו גם הדרך בה הוא בנוי, הם גורמים קריטיים להצלחה במנועי חיפוש. חוות הדעת של יועץ לקידום אתרים מדריכה את בעל העסק לעיצוב מחדש של האתר, תוך התמקדות בנושאים העוצרים את האתר מקבלת תנועת גוגל ממוקדת. בין אם מדובר באתר חדש או אתר קיים, אשר כבר אינו מביא גולשים ממנועי חיפוש כמו בעבר, בעל העסק זקוק לשירותי יועץ קידום אתרים מנוסה על מנת שילווה אותו בתהליך הקידום. 

היועץ עובד עם בעל העסק באופן אישי על הפרויקט, על מנת להבטיח שכל הנושאים מטופלים ושכל המלצות הקידום מיושמות באופן נכון. יועץ קידום אתר מתכנן את האתר ומעצב אותו בהתאם לדרישות ולצרכים של בעל העסק, אך בעיקר עליו לפנות אל הלקוחות הפוטנציאליים. עסק זקוק לאתר שעובד היטב בעיקר לשם השגת יעדים עסקיים, ולכן הוא זקוק ליועץ קידום אתרים בעל ניסיון עסקי.

* תכנון האתר נועד בראש ובראשונה על מנת לקדם את העסק ולהניב רווחים!
אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk