חדשות בקידום אתרים

מאז עדכון הפינגווין של גוגל, מנהלי ומקדמי אתרים רבים מודאגים לגבי חשיבות הקישורים הנכנסים. ביולי 2013, העניק מאט קאטס מגוגל ראיון ובו דיבר על חשיבות הקישורים. אלו הם עיקרי דבריו: "קישורים הם עדיין הדרך הטובה ביותר לקידום אתר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חדשות בקידום אתרים

מאט קאטס מבהיר כי קישורים אל האתר הם חשובים וכי זו עדיין הדרך הטובה ביותר שנמצאה על מנת לגלות כיצד גולש מגיע אל האתר. כל עוד שהאתר נחשב לבעל ערך קישורי איכותי, מומלץ לקדם אותו באמצעות קישורים. לדברי קאטס, הפילוסופיה שבה מחזיקים בגוגל היא כי אם האתר משכנע, קל הרבה יותר לגרום לאנשים לכתוב עליו, לקשר אליו ולהפוך אותו לאתר מופלא שאנשים אוהבים וממליצים עליו לחברים. כתוצאה מכך, אתר אינטרנט הופך להיות חזק יותר ויותר בדירוג.

בדיקת תוכן

יש לוודא כי האתר הוא מקורי. אם התוכן, או חלק ממנו, נלקח מאתרים אחרים, יש לפרסם את הקרדיט והקישור לפני הפרסום. קישורים טובים אשר נכנסים לאתר חשובים מאוד לשם קבלת דירוג גבוה בגוגל ומנועי חיפוש אחרים. הכלים הקיימים ב-SEO Profiler יסייעו לקבלת הדירוג הטוב ביותר האפשרי עבור האתר. SEO Profiler מסייע למצוא את מילות המפתח הטובות ביותר, מייעל את תוקף דף האינטרנט, מסייע לקבלת קישורים נכנסים טובים, מנתח את הדף ועוד יתרונות רבים. זהו כלי בטוח של מנועי חיפוש אשר משחק לפי הכללים. אם בעל עסק עדיין לא עשה זאת, עליו ליצור חשבון SEO Profiler עכשיו.

לקוחות חושבים על המוצר או השירות דו”חות ניתוח חדשים מבוססי אינטרנט, הם תוספת נהדרת לדו”חות מבוססי אינטרנט קיימים, ומהווים נדבך חשוב בשירותי קידום אתרים באופן הבא:
  • הדיווחים משתמשים בלוגו החברה.
  • הדיווחים משתמשים בצבעים מותאמים אישית.
  • ניתן לכלול אותם באתר.
  • הלקוחות לא יגלו כי בעל האתר משתמש ב-SEO Profiler על מנת ליצור דו”חות. אוטומטי לחלוטין פרט לדו”ח ניהול הקישור, דוחות קידום אתר מבוססי אינטרנט ב-SEO Profiler, הם אוטומטיים לחלוטין. יש להגדירם פעם אחת, והכלי יבצע את העבודה.

מקדמי אתרים מציעים ללקוחותיהם דוחות להתאמה אישית, דוחות ניהול קישורים, דוחות אנליטיים ודוחות ביקורים באתר.

אופטימיזציה של מנועי חיפוש

בבלוג הרשמי של חברת בינג, מדבר דוויין פורסטר, מנהל מוצר בכיר, אודות חלק מהתובנות על אופטימיזציה של מנועי חיפוש, והוא יודע על מה הוא מדבר. אל דבריו העיקריים: קישורים הדדיים לקידום האתר לקישורים הדדיים עדיין יש ערך. הם אינם שווים הרבה במונחי רמת הדירוג, אך מסוגלים לספק תנועה ישירה לאתר. הם עשויים לסייע למצוא את התוכן ולקדמו למקום הראשון. על פי מחקר שבוצע בחברת בינג, לקישורים הדדיים קיימת השפעה חיובית על מנוע החיפוש אם הם מגיעים מהאתר הנכון. בדרך כלל אין זה משנה אם קישור הוא חד כיווני או הדדי, כל עוד הוא מגיע מאתר אינטרנט איכותי.

להימנע מרכישת "לייקים"

לדברי דוויין פורסטר, אין לקנות ‘לייקים’ על מנת לשפר את פופולאריות האתר. כולם רוצים ‘לייקים’, וכאן טמונה הבעיה. כמות מוגזמת משדרת לאנשים כי מדובר בחברה אשר מנסה “בכוח” למכור משהו לגולשים. בדומה לאופן בו פועלת חוות קישורים, קיימות חברות אשר מבטיחות לספק מאות או אלפי כניסות לאתר בתקופה קרה. כן, כן, הם טוענים שהכניסות “טבעיות לחלוטין” וכו’. 

במילים פשוטות, יש להבין כי אין שום דבר שבא בכזאת קלות. בעיקרון, אין חידוש בעצתו של דוויין. לא לנסות לרמות את בינג או גוגל, שכן הדבר יפעל כבומרנג. אם חברה מבקשת להשיג דירוג גבוה, עליה להשתמש בשיטות קידום אתרים בטוחות אשר משחקות לפי הכללים. השיטות הבטוחות טובות למנועי חיפוש ומניבות תוצאות טובות יותר. הגולשים מקבלים את מה שהם מחפשים, והעסקים משיגים יותר לקוחות.

אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk