אתר איקומרס

eCommerce

בין אם זו בניית אתר איקומרס או כל אתר אחר, בנייה של אתרים היא משימה לא קלה ובמיוחד בעידן התחום עצמו מתפתח ללא הפסקה. ניתן כיום לבנות אתרים בסגנונות שונים ולשלב בהם שלל של אלמנטים ההופכים אותם למנצחים. יחד עם זאת, יש צורך בהתייחסות למספר פרמטרים כדי להגיע אל התוצאה הרצויה. באס.טי.ג'י מציעים לכם שירותי בנייה וקידום אתרים, שיעזרו לעסק שלכם להמריא. שירותים אלה מביאים איתם חדשנות ועדכניות ומתבססים על ידע של שנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אתר איקומרס
איך עושים את זה נכון?

על מנת לבנות אתר מצליח, אתר שמושך אליו כמה שיותר גולשים וגם מקודם כהלכה במנוע החיפוש, יש לבצע אפיון מקדים ומדויק ככל שניתן. בניית אתר מסחר אלקטרוני בעזרת אפיון מקדים זה תאפשר לכם להגיע אל האתר שבו חשקתם, אתר שעונה לכם על הצרכים. ולכן, חשוב תחילה, כחלק מהאפיון, לענות על מספר שאלות. הראשונה: מהם המוצרים שהעסק שלכם מציע או באילו שירותים מדובר. השנייה – מי הוא קהל היעד. למי אתם רוצים להגיע עם האתר שלכם, מי צפוי לגלוש בו. והשלישית – מהי המטרה שאתם רוצים להשיג? האם האתר שלכם נועד כדי לשמש כפלטפורמה ללקוחות שלכם שבה יוכלו לרכוש את המוצרים או את השירותים שאתם מציעים? האם האתר שלכם נועד לספק תוכן ומידע חשוב ללקוח או שמא ליצור קהילה?

שילוב של בניית אתר איקומרס ונראות מעולה

שירותי עיצוב אתרים מצריכים התייחסות לפרמטרים שונים והם מתבססים על ידע מקצועי רב וכלים טכניים, המאפשרים להוציא אל הפועל רעיון מסוים. טווח המחירים הוא רחב וככל שהאתר מורכב יותר, סביר שעלות עיצובו ובנייתו תהיה גבוהה. בכל מקרה, ולפני שאתם יוצאים לדרך לצורך הגשמת המטרה, הגדירו את התקציב שלכם. אם זוהי הפעם הראשונה שאתם בונים לעצמכם אתר, כדאי לכם לערוך סקר שוק ולהבין מהו טווח המחירים המקובל כיום. קחו בחשבון שאם האיכות חשובה לכם וגם ההתאמה המדויקת לצרכים שלכם, העלות תהיה גבוהה בהשוואה לפתרון פשוט שאיננו בהכרח ישרת את המטרה שלכם. כך, שגם אם התקציב הראשוני שלכם לא גבוה, כדאי לכם לשקול להגדיל אותו כדי לקבל פתרון ברמה גבוהה (מה שיחסוך לכם בעתיד לא מעט כסף).

ומה באשר לקידום?

בין אם זה אתר איקומרס או כל אתר אחר, בנייה נכונה של אתר תאפשר לכם גם לקדם אותו כהלכה במנועי החיפוש ולנצל את יתרונותיו הרבים של השיווק הדיגיטלי על שלל הפלטפורמות שהוא מציע. במהלך הבנייה תילקחנה בחשבון נקודות אלו על מנת שעם עלייתו של האתר לאוויר ניתן יהיה לקדם אותו כהלכה בכל פלטפורמה ולחשוף אותו לכמה שיותר גולשים, לקהל הלקוחות הרלוונטי.

אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk
Start a Project
חשבנו על זה, והגיע הזמן שנדבר