אורגני זה בריאות, גם באינטרנט

Organic search
כשאנחנו שומעים את המילה "אורגני" בהקשר של מזון, אנחנו בדרך כלל חושבים על מזון שהוא טבעי יותר ובריא יותר לגוף שלנו. ובכן, גם כאשר מדובר על קידום אתרים אורגני מדובר בעצם בדבר שהוא טבעי יותר ובריא יותר – אבל לא לגוף, אלא לאתר אינטרנט. אם יש לכם אתר, ולא משנה אם זהו בלוג אישי, אתר של עסק חדש וקטן או אפילו של חברה ותיקה וגדולה, פעולות קידום אורגניות הן דבר שכדאי לכם לשקול בחיוב.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אורגני זה בריאות גם באינטרנט

משום שכיום גוגל הפך להיות המקום הכי חם להיות בו. במנוע החיפוש הפופולרי הזה אנחנו מחפשים מידע על מוצרים שמעניינים אותנו, שירותים שאנחנו מעוניינים לקבל, משווים מחירים בין ספקים ומקבלים חוות דעת שעל פיהן אנחנו מקבלים החלטות שונות ומשונות בחיינו: החל מלאיזה סרט או מסעדה נלך בערב ועד לתכנית הפנסיה המשתלמת ביותר שנוכל לבחור לעצמנו.

כמו שאנחנו נכנסים לגוגל, מקלידים מילות חיפוש ומקבלים רשימת תוצאות, כך גם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו; כמו שאנחנו מקבלים החלטות על סמך רשימת התוצאות המוצגת בפנינו, כך גם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו; והסיבה שתהליך של קידום אתרים אורגני הוא חלק כל כך חשוב בפעילות של כל אתר, היא הרצון להופיע ברשימת התוצאות הזו, ובמקום גבוה ככל האפשר. כך תוכלו להגיע ליותר גולשים, להגדיל את הסיכוי שחלק מהם יהפכו ללקוחות ובסוף החודש ליהנות מרווחים גדולים יותר.

קידום אתרים אורגני הוא כלי שיווקי לכל דבר. הוא הדרך של האתר שלכם לאותת לגוגל ולומר לו "היי, אני מתאים להופיע בין העשרה הראשונים. קח אותי!" – וזאת באמצעות סדרת פעולות שממקסמות את ההתאמה בין האתר שלכם לבין האלגוריתם של גוגל: השקעה בתוכן איכותי ורלוונטי, בחוויית משתמש חיובית ועוד כל מיני דברים שגוגל מחפש באתרים על מנת להציגם בתוצאות החיפוש. בעזרת קידום אורגני נבון, כל אתר יכול לשפר את הדירוג שלו בגוגל, לטפס מעלה ברשימת התוצאות המוצגות לגולשים וליהנות מתנועה אורגנית שעשויה להפוך לרווחים.

אז מה זה בעצם קידום אורגני?

קודם כל חשוב להבין שגם גוגל הוא אתר אינטרנט, וכמו האתר שלכם, גם הוא שואף להביא ללקוחות שלו (כלומר, הגולשים שמשתמשים בו) את השירות הטוב ביותר שאפשר: תוצאות חיפוש איכותיות, רלוונטיות, של אתרים המספקים חוויית משתמש טובה ויענו לצרכים של הגולשים. לשם כך גוגל משתמש באלגוריתם שמדרג את כל אתרי האינטרנט הקשורים למחרוזת החיפוש שהוקלדה בו, ומציג לגולש את העשרה שגוגל חושב שהם המתאימים ביותר. אחרי העשרה הללו יש עמוד נוסף ובו עוד עשרה, ועוד עמוד וכו', אבל רוב האתרים שזוכים ליהנות מן החשיפה של גוגל הם אלה שמופיעים בעמוד הראשון. שם אתם רוצים להיות.

אם גללתם עד כאן, כדאי שנשוחח...
We should talk
Start a Project
חשבנו על זה, והגיע הזמן שנדבר