עדכון פנדה

הרבה מאוד אצבעות נואשו כבר מלנסות ולתאר את העדכון שהיה כל כך קשה לאנשי קידום אתרים אורגני מצויים. זהו ללא ספק עדכון אלגוריתם ששינה את פני עולם הקידום אתרים. הפנדה בדומה לפינגווין הינו עדכון לדרך שבה בוחן הזחל של גוגל את אתרי האינטרנט שבהם הוא מבקר. בעוד שבעבר לגוגל כמעט ולא הייתה דרך אנושית לבחון את האתרים אלא הוא עשה את הסריקה והדירוג של האתרים באמצעות דרכים פורמטיביות של בדיקת חזרות על מילות מפתח, כמות טקסט בצורה נומרית, וכן מבחן של כמויות הקישורים הנכנסים, הרי עדכון פנדה היכה מכה קשה את כל מי שחשב שהוא יכול על המכונה, למעשה, במלחמה של האדם נגד המכונה ניצח בסוף המכונה, גוגל בגאונותו הצליח אחרי למעלה מעשור סוף כל סוף ליצור שיטת ניתוח ובחינה של אתרים על ידי המחשב בצורה של בינה מלאכותית שנתח בצורה כמעט אנושית את חווית המשתמש באתר ותדרג אותו לפי זה.

בינה מלאכותית

מי מכם שראה את הסרט “היא” יכול להבין מהי בינה מלאכותית. היכולת לתת למחשב, חומר גלם נומרי, הבנוי ממתח חשמלי יכולת ניתוח של בן אדם. ברמה המדעית זה ראוי לפרס מדעי על ההמצאה האדירה של גוגל, היכולת להפוך מחשב למנתח אופי של אתר ברמת העיצוב, ברמת איכות התוכן ואמינותו לגולש. אתרים ברמה גבוהה למען האמת, גוגל חזר והדגיש במשך שנים לפני העדכון שחשוב מאוד להקפיד על אתרים מעוצבים ברמה גבוהה, על אתרי אינטרנט מלאי תוכן איכותי, על אמינות התוכן והאתר ומהירות גלישה טובה, אך הרוב של אנשי קידום אתרים זלזלו בדרישות של google, שכן היו סמטאות חשוכות וקצרות שהובילו ליעד הרבה יותר מהר ועם הרבה פחות השקעה.

עתה, משגוגל סגרו את כל הסמטאות הקיימות ונותר רק השביל הראשי נאלצו ה”מקצרים” לחזור לתחילת הרחוב ולהתחיל את המסע מהתחלה, חלקם כבר מסומנים בתור חסרי אמון בסיסי בגלל שנתפסו בקלונם. איך גוגל יכול לדעת האם העיצוב של האתר איכותי לגולש? איך גוגל יכול לדעת אם התוכן של האתר איכותי? האם האתר אהוב על הגולשים? את התשובות האלו אנו לא יודעים, מה שאנחנו כן יודעים הוא שעלינו להקפיד על כל הנתונים הללו כעת, ולהתאים כל אתר שאנחנו מעצבים ומקדמים לתנאים של גוגל. אם לשפוט על פי רמת העיצוב של אתרי האינטרנט האיכותיים שלנו אין ספק (עם כל הצניעות שבדבר…) שאנחנו מובילים ברמה זאת מעל כולם, כעת מה שנשאר לנו זה להתאים תוכן איכותי לאתר שלזה אנו דואגים באמצעות כותבי תכנים איכותיים ומקצוענים שידאגו להכניס לאתר תוכן איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכמו כן גם לתחלופה תדירה של תוכן והוספת תוכן חדש לאתרים כמה שיותר ובצורה מסודרת כך שגוגל ידע להבחין באתרים שאנו מקדמים כאתרים מקצועיים ואיכותיים. למידע נוסף על איך ניתן לקדם את האתר שלכם למרות העדכון ובזכותו פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

משתמש באפליקציית פייסבוק? פתח באפליקציה המשך בדפדפן