לקוחות מספרים
testimonials

דן מרציפר (פפו)
מנכ"ל, פולירון

מזה שלוש שנים, חברת STG מספקת את השיווק הדיגיטלי לפולירון. רמת המקצועיות, השירות והאיכות היא מהגבוהות שאליהן נחשפתי בכלל, ובתחום קידום האתרים בפרט. בזכות העבודה עם STG הצלחנו להגדיל את המכירות שלנו בסניפי הדגל, תוך שמירה על רגישות התחום ומתן מענה למשווקים המורשים של פולירון. האתר של פולירון זוכה לדירוג גבוה מאוד בתוצאות החיפוש בגוגל. אנו משלבים את STG בחשיבה האסטרטגית ובאפשריות השיווק השונות בעולם האינטרנט.

אביבה בנר ספקטור
מנהלת שיווק, מילגה

בחרנו לרכז את פעילות השיווק הדיגיטלי שלנו, ולבנות את האתר המסחרי שלנו עם STG לאחר שבחנו את יכולות העיצוב, הקידום והשיווק שלהם מתוך לא מעט חברות. הבנו שרק שם נקבל פתרון אמיתי.

"אני מרגישה בחנות תנועת לקוחות
מאזורים שלא הייתי נחשפת אליהם אלמלא האתר".

 

ראומה לבן
בעלים, ראומה תכשיטים

ראומה לבן
בעלים, ראומה תכשיטים

חברת STG הקימה לי אתר מאוד מיוחד שמקבל מחמאות השכם וערב. באתר מוצגים התכשיטים בצורה שונה שגורמת לגולשות ״להיכנס פנימה״ ולהתרשם ממגוון התכשיטים.

הקידום האורגני גרם לעליה דרמטית בכמות החשיפות לאתר וכניסת לקוחות חדשים לחוג הלקוחות. אני מרגישה בחנות תנועת לקוחות מאזורים שלא הייתי נחשפת אליהם אלמלא האתר. האתר נמצא במצב שרוב המושגים מובילים את האתר לדף הראשון בגוגל, ומן הסתם לכניסות מרובות לאתר.

ראומה תכשיטים

יניב שרעבי
מנכ"ל, א.א ניקיון

כחברת ניקיון אשר רוצה לקדם את עצמה בביטויים חשובים חייבים לפנות למומחים בתחום קידום אתרים.

לשמחתי הגעתי ל-STG שהם חברה עם צוות מקצועי אשר נותן לי שירות ללא דופי, והכי חשוב – קידום לדפים ראשונים במילות חיפוש שהייתי חייב להופיע על מנת לגדול בצורה מבוקרת והדרגתית.

תודה רבה במיוחד ללימור שתמיד שם בשבילי, יישר כח!